| Klerul a întrebat:

De ce cand intru pe google play de pe tableta (are android) security warning there are problems with the security certificate for this site. Si acelasi si cu facebook dar google play zici ca e o raie pentru ea!

Răspuns Câştigător
| LTAA a răspuns:

Klerule! nu tu esti proprietarul softului! e google(cu g mic)
Descarca programul Wondershare for mobile/conecteaza tableta la pc si dai export pe desktop la tot ce tine de google play, account, etc
La urma devii proprietarul softului si nu te mai intreaba nimeni nimic!
In loc de google play eu folosesc alte marketuri! Cum ar fi-onemobile market/black market/mobogenie/etc.
Funda?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu vad de ce sa fie probleme.Eu am telefon cu android si intru fara dificultati.Ai cont pe Google?

| Mudokins_Abe_1978 a răspuns (pentru darrio2007):

Nu vad sa fie probleme..ai cip in cap?
Cam asa suna intrebarea ta!
Omul cauta o rezolvare la problema certificatelor de securitate!
ii poate da si din setari un remove ban si gata dar tot google va fi jupanu!

| darrio2007 a răspuns (pentru Mudokins_Abe_1978):

Ce ai, flacaneata? Ai tras pe nas? Usurel ca nu suntem la piata.

| LTAA a răspuns:

Posibil sa fie ora setata incorect!
Asa am patit si eu la fostul meu calculator (Windows XP), cand ramanea fara energie, se reseta ceasul si daca nu il setam la ora curenta si intram in browser imi spunea de probleme cu certificatul, bla, bla, bla.
Succes!