| NewTerminator a întrebat:

Sal TPU!
Doresc sa imi cumpar un laser dar am niste intrebari:
1) care e mai bun, cel albastru sau cel verde(bate cat mai departe in fascicul clar, lumina nu se imprastie si nu isi pierde din claritate)
2) am vazut ca au mai multe puteri 500mw 1000mw 3000mw. De asta cred ca tine paranteza de la nr 1
3) pe net nu am gasit un magazin anume, multe pe okazi. As vrea un magazi sa pot sa il returnez in caz ca nu functioneaza. Dati-mi niste magazine, dar nu vreau sa dau mai mult de 120 lei pe el.
4) ca test am vazut ca unele aprind un chibrit, deci cam acea putere o doresc si eu.
5) am gasit la un magazin in pras pe la 50 lei unele verzi, la mun magazin cu chinezarii, ce credeti sunt bune?

9 răspunsuri:
| NewTerminator explică:

Tu vezi cat costa?laughing

| NewTerminator explică:

Altcineva?

| Ale_Aleca_1995 a răspuns:

Eu as zice sa iti iei unul verde de 1000mw... deoarece la 300mw este prea multa putere si incepe sa se arda circuitele in elwinking

| NewTerminator explică (pentru Ale_Aleca_1995):

La chinezi vazut de 3000 dar ala nu scoate atata mai mult ca sigur.
Pe mine ma intereseaza sa parcurga o distanta cat mai mare noaptea si sa ma joc si eu prin concediu sau prin oraselul copiilor spargand cate un balon.

Am gasit unul pe reducerimag.ro de 200mw la 75(asta cu reducer). Altul pe thegift.ro la 110 de 1000mw, dar imi este frica sa nu fie de proasta calitate.
As vrea un magazin specializat pe asa ceva, ca in afara

| Blamely a răspuns:

Nu contează culoarea ci doar acea putere, ai nevoie de una cât mai mare cu putință pentru ce vrei tu.

| AnonymousTPU007 a răspuns:

Http://olx.ro/......1TJez.html
Poate ai noroc si nu l-a vandut...
Am si eu unul ca asta dar al meu e de 1000 si l-am luat de la mare cu 30 de lei :))

| AnonymousTPU007 a răspuns (pentru AnonymousTPU007):

Acum am vazut ca de fapt e vandutbig grin

| ciolandop a răspuns:

Vezi aici http://ereduceri.cabanova.com/laser-puternic.html
Sunt foarte bune o sa fi multumit

Sper sa te ajute