| AlexX90 a întrebat:

Sal TPU? Este buna placa video Nvidia geforce gt 650m 2gb pentru gaming? Adica sa joci cele mai noi jocuri cu detalii medii cu o rezolutie de medie? Pentru ca vreau sa-mi iau laptop gaming si vreau sa stiu daca e buna placa video in jocuri.

Răspuns Câştigător
| Legend123 a răspuns:

Da este foarte bun laptopul iti vor merge toate jocurile..eu joc aproape orice joc nou aparut pe o placa de 1 gb si un procesor i3..iti vor merge. bafta

8 răspunsuri:
| Legend123 a răspuns:

Da, este buna dar tine minte ca o placa video nu este neaparat buna daca are 2 gb, conteaza si ce ddr are si cati biti are si mai multe.a ta este destul de buna. daca ai putea spune si procesorul laptopului ar fi chiar mai bine happy BAFTA

| AlexX90 explică (pentru Legend123):

PROCESORUL ESTE un Intel Core i5 de 2.5 ghz up to 3.1 ghz

| AlexX90 explică (pentru Legend123):

A da si as vreau sa stiu care este mai buna:gt 650m sau gt 840m?

| Legend123 a răspuns (pentru AlexX90):

650m este mai buna are nota 6.5 840m are nota 6

| AlexX90 explică (pentru Legend123):

Mersi

| AlexX90 explică (pentru AlexX90):

Hei stii cumva cam care brand e mai bun, laptopul care o sa mi-l iau eu e de la Acer mai exact v3 771g 53214G75BD Caii crezi ca e bun Acer?

| Legend123 a răspuns (pentru AlexX90):

Da sunt bune Acer

| Legend123 a răspuns (pentru AlexX90):

Da este foarte bun laptopul iti vor merge toate jocurile..eu joc aproape orice joc nou aparut pe o placa de 1 gb si un procesor i3..iti vor merge. bafta

| Fotbalistu596 a răspuns:

Da, este destul de buna