| aproapeom a întrebat:

Sal TPU eu am Windows 7 si vreau sa imi schimb interfata sa arate la fel ca Windows xp

sa arate si bara de start ca in Windows xp...sa schimb tot sa arate ca Windows xp

fara sa instalez Windows xp

un link cu descarcarea temei sai nu stiu ce

cine ma ajuta si reusesc sa fac ce a spus si sa arate ca Windows xp ii

2 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Asta nu prea se poate. Sunt cateva metode pe internet dar cu patch-uri care contin virusi. Sa "transformi" Windows XP in Windows 7 se poate, dar invers nu prea.

| aproapeom explică (pentru JustCosmin):

Eu am mai facut odata si acuma nu imi mai amintesc de unde sa descarc