| World3 a întrebat:

Sal TPU eu cand joc metin2allstars sau alte metinuri imi da restart calculatorul ce trebuie sa fac.Calculatorul meu se cheama Delux. Funda

5 răspunsuri:
| vreaumult a răspuns:

Ai un virus in calculator care nu suporta metinul poate ai luat ceva pe mess sau ai descarcat dul la reparat bafta! funda?

| claudiulihor a răspuns:

Am aceeasi problema. Ai placa video prea mica.

| karllacristinna a răspuns:

S-ar putea sa nu fie din vina calculatorului.Metinuri-le pot fi virusate (depide de unde le-ai downloadat). Daca nu, calculatorul tau poate avea o memorie prea mica pentru Metinwinking
Sper ca te-am ajutat.

| World3 explică (pentru karllacristinna):

S-ar spune si asa dar am mai spus si o repet un prieten de al meu are la fel calculatorul si nu ii da restart ca si la mine

| karllacristinna a răspuns (pentru World3):

Da dar poate calculatoarele au aceeasi marca, dar nu si aceeasi placa.