| Tudyss a întrebat:

Sal TPU imi puteti spune si mie cam cat valoreaza PC-ul meu? configuratii:General

Processor Core 2 Duo
Motherboard chipset Intel P45
Processor number P7350
Centrino Yes
Processor speed 2GHz
Connectivity

Ports 4 x USB 2.0; VGA out: HDMI
Modem 56K data/fax
Built-in devices ExpressCard slot; Webcam
Wireless LAN 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Bluetooth Yes
Ethernet 10/100/1000
Infrared Yes
Webcam Yes
Display

Graphics hardware Nvidia GeForce 9600M GT
Amt of video RAM 512 MB
LCD technology Transflective (widescreen)
Screen resolution (max) 1920 x 1080
Diagonal screen size 16 inch
Memory/Storage

Optical drive 2X Blu-ray Disc™/DVD-Super Multi double-layer
Card Reader SD, MMC, MS, MS Pro, xD
Amt of RAM 4GB
Hard drive 120 GB
Multimedia

Sound hardware Integrated audio; 2 x speakers Dolby Home Cinema
Software

Operating system Windows 7 Enterprise x64
Power Supply

Răspuns Câştigător
| Trynda a răspuns:

Depinde de uzura. CD-rom-ul cu blu-ray face cam 300 ron.Cu totul cred ca face in jur de 900 ron maxim thinking Asta depinde de vechimea lui. Un prieten a luat unul asemanator doar ca fara blu ray, ram si cititor de card. Poti sa-l vinzi cu 900-1000 ron. Bafta.

| Tudyss explică (pentru Trynda):

Nu e uzat deloc, tinut mai mult nefolosit, in cazul asta cat ar fi?

4 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Eu l-as da pe 10-12, cu tot cu monitor, daca e lcd macar.

| Tudyss explică (pentru Trynda):

E laptop :Asus Aspire 6935g ...cat presupui ca e in cazul asta?

| Trynda a răspuns (pentru Tudyss):

Aa. Am banuit eu ca e laptop. Nu era calculator cu procesorul ala si blu-ray big grin. Pai cam 14-16 milioane. Vezi si tu daca ai clienti. Mai putin de 14 sa nu lasi.