| NarutoSasuke46 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu PC-ul? Tot imi apare o fereastra din 5 in 5 secunde in care zice:"cgminer.exe has stopped working.
A problem caused the program to stop working correctly. Windows will close the program and notify you if a solution is available".
PS.Nu stiu daca am nimerit bine categoria.

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Se pare ca este un virus. Instaleaza-ti un antivirus bun; cauta virusul si distruge-l.
Nu mai folosi acei bitcoin; se pare ca din pricina lor este.

| marian5693 a răspuns:

E de la un virus urat. Cea mai eficienta solutie e sa iti instalezi alt windows si sa ai grija pe ce site-uri intri, ce descarci si ce instalezi. Ai putea sa iti iei si un antivirus pentru putina protectie impotriva fisierelor nedorite, dar dupa ce instalezi alt windows, acum nu mai are rost.