| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU, mi-am cumparat un optimus one p500 azi, de la amanet, si cand am ajuns acasa a inceput sa imi faca figuri rau de tot, merge singur, ca si cum l-ar controla cineva din telecomanda, i-am dat si resetare de cateva ori, dar degeaba, MA INGRIJOREAZAsad, stie cineva ce are? e grav? a mai patit cineva asa?

2 răspunsuri:
| spy2o a răspuns:

Nu...se pare ca era incarcatoru, nu era original, si cum il bagam la incarcat nu mai raspundea la comenzi...n-am mai avut probleme de atunci(folosesc un incarcator de Nokia(E52))!

| Niiiicu a răspuns:

E posibil sa fie dus softul, incearca su=i resofteazal, succes