| nyteshade1797 a întrebat:

Peste cateva zile vreau sa-mi iau telefon mai mult pentru aplicatii, jocuri, muzica etc. Chestia e ca nu stiu daca sa-mi iau un telefon cu android sau un ipod touch 2gen. Puteti sa-mi spuneti si mie daca merita sa iau ipod touch 2gen? Si de ce? Jocuri ca "Temple run" sau "Subway surfers" merg pe ipod touch?

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Iti recomand un telefon cu Android. pot sa zica astia cu Iphone ca e mult mai bun iOS dar un android se apropie mult mai mult de un calculator.