| Cristinel_Cristi_1997 a întrebat:

Sal TPU, peste o saptamana vreau sa plec in Italia si ma gandesc sa-mi iau un galaxy s2 fara abonament, vreau sa stiu unde este mai ieftin aici in Romania sau in Italia?

5 răspunsuri:
| Ciobanu_Valentin_1994 a răspuns:

Preturile is asemanatoare in ambele parti si de ce sa iti iei s2 si nu un s3 sau s4

| Galu0Vlad a răspuns:

Eu unul ti-as zice ca este mai ieftin in Italia! Si eu sunt aici, de asta iti soun asta! Oricum in tara cred ca este vreo 10 milioane, aici este cam 200 de euro!