| AlexrAul456 a întrebat:

Placa video AMD Radeon HD 7700 series este buna in gaming? Sa poata rula cele mai noi jocuri pe high?

5 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Deocamdata poti rula cam ce vrei tu pe ea dar nu o sa te tina prea mult si va trebui sa o schimbi iarasi dupa 1 an cam asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ruleaza jocurile la medium high. Eu zic sa iti iei un r9 270x sau o placa din seria r9 200x de la amd

| Moale_Bogdan_1994 a răspuns:

Da e buna. Poti rula battlefield 4 la max, far cry 3. Daca merge la battlefield 4 care cere destul de mult merge cam la orice joc

| Mrelly911 a răspuns:

Da, e destul de buna pentru jocuri dar nu cred ca chiar la maxim poti juca...

| OpenTech a răspuns:

Salut!
Poti detalia caracteristicile placii, deoarece tu ai postat o serie de placi video care au caracterisitici particulare.