| andy14 a întrebat:

Sal TPU. Sunt din Bucuresti si vreau sa-mi cumpar un psp 2004 am gasit unu care imi place dar este in afara Bucurestiului si il trimite prin fan curier. Credeti ca ar putea sa trimita altceva in loc de psp-ul acela sau poate sa faca ceva cu adresa mea? FUNA

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Adresa ta e publica ce dracu sa faca cu ea?

cum iti e norocul, daca trimite altceva te duci la politie

| andy14 explică (pentru suntserios):

Mi-a zis cineva ca la fan curier daca trimite au informatiile din buletin si daca n-am ce am vrut pot sa iau actele este adevarat? si politia cu ce ma despagubeste?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Se numeste inselaciune, si politia va investiga problema, daca gaseste vinovatul o sa te despagubeasca