| cFlorin a întrebat:

Sal tpu.Sunt in reteaua Orange. Vreau sa stiu niste oferte sau promotii bune prin prelungire abonament sau abonament nou la tablete sau telefoane Samsung galaxy ori iphone. Funda

1 răspuns:
| NuCa20 a răspuns:

Cele mai bune informatii legate de ofertele la abonamente, sigur o sa ti le dea un operator Orange, asta este job-ul lui si stie cel mai bine cum sa te convinga cu un abonament atragator, poate ti-l si personalizeaza, degeaba insiram noi aici 5000 minute si mesaje in retea 2 gb trafic si asa mai departe, ofertele se schimba lunar asa ca mai bine intra in legatura cu un operator si iti va da toate informatiile de care ai nevoie la zi