| Messi120 a întrebat:

Sal TPU. Vreau Sa ma apuc Sa fac videoclipuri si mi-am luat fraps, am filmat ceva si l-am edtat cu movie maker.Nu stiam cum sa il fac HD si am vazut ca trb sa iau ceva de pe net si sa il pun in folder cu movie maker, iar dupa ce am facut asta si am setat aia in movie maker cand m-am uitat la video nu era HD.Nu stiu daca imi arata asta doar acolo si cand il pun pe YouTube o sa fie HD.Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| pisiku36 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa ai munitorul HD ca sa se vada si pe youtube la fel ori asta ori e de la fraps...