| Edyshk2013 a întrebat:

Vreau sa stiu daca este bun de ceva acest procesor + aceasta placa video!

Adica vreau sa stiu daca trece peste 45% la cerinte minime in unele jocuri din 2011-2012 chiar si 2013.

Procesor Intel R Celeron B820 1,7 GHZ(2 CPUS)!
Placa video INTEL GMA HD GRAPHICS total memory 718 mb.

Răspuns Câştigător
| Seyko a răspuns:

Depinde de rezolutia si grafica jocului, daca e 2d sau 3d, iar daca are animatii multe e posibil sa nu faca fata prea bine resursele alea ( adica sa iti mearga putin fragmentat jocurile, doar unele jocuri. )
Sper ca te-am ajutat!

| Edyshk2013 explică (pentru Seyko):

Rezolutie 800 x 600 si graficile da-te la low fara umbre fara nimic.

2 răspunsuri:
| Seyko a răspuns:

Merge fara nici o problema zic eu.