| CyClopedy a întrebat:

Sal trpu! Am o problema! Azi mi-am loat left 4 dead 2 si cand incerc sa intru in joc imi arata totul negru si scrie "out of frequency"!
Daca ma puteti ajuta dau funda!

2 răspunsuri:
| Alexstrasza a răspuns:

Out of frequency inseamna ca frecventa la joc e mai mare decat cea a monitorului. Dai frumos click dreapta pe iconita de la joc > Proprieties > iar pe undeva pe la Compatibility ar trebui sa fie Run in windowed mode, sau in 256 colours, sau 640x480, una din astea 3 ar trebui sa mearga big grin Spor la joace! happy

| CyClopedy explică (pentru Alexstrasza):

Am Windows 7 si tot nu imi merge