| uhegartfea234 a întrebat:

vreau sa imi cumpar un pc : http://www.cel.ro/......1600mhz-l/

am vazut ca este destul de performant, dar un lucru mi se pare ciudat : placa video Intel HD Graphics 4600

Este buna de ceva? Merita sa-l cumpar?

Daca nu dati-mi exemple de calculatoare mai performante sub 18 milioane [1800 ron]

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Intel HD Graphics 4600 este placa video integrata a procesorului i5. Vei putea sa joci jocuri mai vechi, dar nu vei putea sa joci titluri noi precum. GTA 5. Far Cry 4. si mai stiu eu ce. Poti sa-i cumperi o placa video separat...