| Bl4ckShadowS a întrebat:

Vreau sa-mi iau un smartphone si am de ales intre Samsung galaxy s2 sau Iphone 4... voi ce ati alege? sau ce imi recomandati?
Mias lua galaxy s2 dar mi se pare ca cam prea mare...

5 răspunsuri:
| bigsy a răspuns:

IPhone.e un telefon bestial. insa sunt prea fragile. nu recomant! doar daca esti dispus sa ai foarteee mareeee grija

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La iphone platesti cel putin 150 euro firma! galaxy s2 are ecran super amoled plus si e de 4, 3 inchi! pe cand iphone abia a scos cu ecran de retina, eu as alege galaxy s2 pentru ca este mai mare si pot sa joci si jocuri de psp pe langa cele din android market, si sa nu mai vorbim de aplicatii.

| SwwaggBabee a răspuns:

In orice caz Samsung galaxy S2 e foarte bun dar nu se compara cu iphone-ul.Eu in locul tau as alege iphone 4

| diclorofosfat a răspuns:

Ai raspuns singura la intrebare. Am folosit ambele telefoane si totusi mai tare mi-a placut Iphone. e mai special. Iar Samsung nu este de cit o "copie" reusita. E parerea mea, va invit sa o atacati big grin