| DanielNinu a întrebat:

Sale TPU am si eu o problema la pc cand aprind calculatorul el porneşte da pe monitor nu apare nimic decat power saving mode nou se mai aude bipul care se auzea cand pornea tastatură nu se aprinde nici mouse-ul nu se aprinde......am schimbat ramii nimic... Am scos si placă video si tot nu mergev poate să fie de la procesor?

Răspuns Câştigător
| Made_Self_1995 a răspuns:

Procesorul este de vina, am intampinat cu putina vreme in urma aceeasi problema, la prima impresie am crezut ca sursa este de vina dar am inlocuit procesorul iar acum functioneaza, de obicei se strica la opriri bruste cum ar fi scoaterea di priza direct sau caderi de tensiune in retea.

1 răspuns:
| DanielNinu explică:

Aveam eu o presimtire ca este de la procesor mersi mult ca mi-ai raspuns happy