| CorneliuN a întrebat:

Salut, ce pot face daca la router imi arata los(lost)? Face asa de ieri dimineata, am incercat si i-am dat resetare si nimic, ce este de facut?

4 răspunsuri:
| oz_1736 a răspuns:

S-a rupt cablu la tine sau pana la tine. Suna la firma care esti abonat

| ILoveCringe4427 a răspuns:

Los= loss of signal

Fie este o problema cu cablul fie providerul tau de internet a intrerupt momentan conexiunea.
Pentru un fix suna-ti providerul de internet. Sa ai contractul la indemana pentru a da informatiile necesare la telefon.
Bafta.