| ȚuȚu7373 a întrebat:

Sall, a inceput s-a fiu pasionat de fotografii si de filmari video. Nu sunt un mega-extra-giga profesionist in acest domeniu, dar stiu sa pozitionez imaginea in aparat. Asadar vreau sa-mi cumpar un aparat foto si un microfon bun(sa se auda f bine). Nu stiu sa aleg pentru ca eu sunt mai mult gamer sau specialist in calculatoare-telefoane-masini, deci nu ma pricep la aparatele foto. Bugetul este de max. 2500(1900 lei) pentru camera, microfon(500 lei) si un trepiedași(100 lei) happy. Fundaa

2 răspunsuri:
| Alexalx98 a răspuns:

Https://www.compari.ro/......c40/nikon/
Gasesti aici tot ce vrei. Succes.

| sltlp a răspuns:

Daca ai pe moment banii de camera, nu strica sa te uiti la http://bit.ly/2lb8W4h deoarece pretul este chiar foarte bun, avand in vedere cate accesorii primesti(pe care ai da ulterior ceva bani). Ca si trepied, ai mai multe variante, dar nu la 100ron, deoarece nu sunt grozave calitativ. Mai ales cum camerele gen dslr sunt mai grele. Daca erau camere compacte, erau ok. Exemplu de trepied care sa fie ok: http://bit.ly/2mwURyZ. Despre microfon, nu stiu ce sa zic, si propun mai intai sa inveti sa faci poze ok.