| xXxAditsUxXx a întrebat:

Sall all va rog ajutati-ma cand instalez Sony vegas imi cere autentification code ala am intrat online sa ma inregistrez dar la step 2 imi da eroare bag serial number bag machine id is zice :

The server was unable to complete the registration as requested. [-32]

ESTE VEGAS PRO 9

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

La versiunea asta gasesti cel mai bine un activator. Eu nu pot sa postez linkuri care incurajeaza pirateria pe TPU.

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu este bun serialul/licenta! Cauta altul!

| xXxAditsUxXx explică (pentru neluL):

Alt Origin sau alt Fifa?!

| neluL a răspuns (pentru xXxAditsUxXx):

Eu vorbesc de Sony Vegas si mai exact de licenta!

| xXxAditsUxXx explică (pentru neluL):

Imi poti da si mie o licenta?!

| neluL a răspuns (pentru xXxAditsUxXx):

La versiunea asta gasesti cel mai bine un activator. Eu nu pot sa postez linkuri care incurajeaza pirateria pe TPU.