| cozmalau a întrebat:

Sall! am 16 ani si as vrea sa imi cumpar o placa video mai buna sa ma joc dar intr-un fel nu as mai da banii ca poate peste 2-3 ani nu ma mai joc. Are cineva idee ce sa fac? Merita sa mai cumpar?
Vreau sa cumpar deoarece pe placa asta video ce o am nu prea merg multe jocuri (e cam slaba).

Răspuns Câştigător
| KiraXander a răspuns:

Cumpara-ti pentru ca o sa apara tot felul de jocuri super si o sa vezi ca nu o sa regreti deci da dc nu. funda?

1 răspuns:
| trofinvladut a răspuns:

Cumpara-ti oricand e bine sa ai un pic de putere de procesare video in plus.Bafta!