| Valentin_Leu_1990 a întrebat:

Sall! am activat de curand la cosmote optiunea web`n`walk! am sunat la relatii cu clientii sa-mi dea setarile pentru iphone3g dar au spus ca nu este compatibil si nu au setari pentru el! mi-au trimis un email cu unele setari usser parola si html dar degeaba! cineva cu o problema identica ma poate ajuta?

1 răspuns:
| abyy95 a răspuns:

Trebuie sa trimiti un sms cu ''setari'' da numai stiu la ce nr.si dupa ce ai primit sms-ul acela o sa iti apara pe tel.o casuta de configurare.winking si ti se configureaza automat nu mai stiu la ce nr se activa parca la 611 sau 911 parca numai stiu sigur