| FaneFane6564 a întrebat:

Sall,am bagat boxele in laptop, pun melodia se aude, dar problema e ca, se aude si la laptop si la boxe. daca dau boxele incet se aude la laptop.Asa este si la casti, se aude si in casti, se aude si la laptop.

2 răspunsuri:
| PurpleKusH a răspuns:

Eu ca sa fac asta foloseam adaptor 2 in 1 intra la setarile de sunet si dai la playback acolo dai clik dreapta doar pe una dintre optiuni si dai set as default device

Bula
| Bula a răspuns:

Probabil nu ti se deconecteaza mufa (mecanic).
Cauza poate fi mufa jack nepotrivita mufei mama din laptop (ca dimensiune fizica si/sau numar de contacte).

"Nu orice cui bagat in priza aprinde becul din camera".