| GoguStrigoi a întrebat:

Sall! Am dat Disk-Cleanup...imi apare un document"Temporary Files". Se intampla ceva daca il sterg?

Răspuns Câştigător
| dudi a răspuns:

E ok sa stergi temporary files. Fisierele din categoria asta sunt facute de programe cat timp sunt deschise/instalate, si apoi nu mai sunt folosite, unele programe sterg singure dar altele nu si astfel iti raman in temporary files. Este chiar indicat sa stergi aceste fisiere, sunt inutile. Fisierele temporare ce inca sunt folosite(de programele deschise) nu se vor sterge, deci poti da x pe temporary files linistit.

2 răspunsuri:
| vader a răspuns:

Nu se intampla nimic.

| HooDCrisTy a răspuns:

Temporary Files de care zici tu nu influenteaza cu nimic buna functionare a calculatorului, le poti sterge daca ai nevoie de spatiu in calculator. Fundita