| AAAdelin a întrebat:

Sall!
Am instalat pe Samsung galaxy gio android 4.0.4, si am niste probleme, nu imi merge Bluetooth, si nici camera nu raspunde, pa poate ajuta cineva in aceste privinte, daca nu, inainte am avut android 2.3.3, cine stie cum pot sa mi-o fac ca inainte?
Cel mai rapid si bun raspuns primeste funda pe loc+vot!
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Luci1988 a răspuns:

Buna AAAdelin, eu iti recomand sa mergi la un magazin specializat in reparatii telefoane si sa le explici ce nu functioneaza si ei o sa til repare. FUNDA? pls happy