| EmanuelEmy7 a întrebat:

Sall! Am multe jocuri pe partiile d, e si f. Daca vreau sa pun un windows curat cum pot sa nu pierd progresul din ele?

2 răspunsuri:
| TrustMeIKnow a răspuns:

Nu inteleg de ce ai atatea partitii si pe toate ai jocuri, problema ta asta. Poti folosii un programel gen "game save manager" sau poti sa cauti manual salvarile, sa le copiezi folder-ul care nu o sa ocupe mult, pe un stick/cloud. Erau cateva programe care te ajutau sa faci back-up la salvari daca nu le aveai de pe steam, unele au fost abandonate, iar de unele nu imi pot aduce aminte. Poti sa mai cauti si tu game saving cloud sau ceva similar.

| KillaNoFilla a răspuns:

Poti daca formatezi doar partitia C(0),vezi cat are in my computer si apoi in install setup de windows, sa fie la fel aceeasi.
Unele jocuri tot no sa mearga