| pinguluk a întrebat:

Sall, am nevoie de ajutor. Mi-am cumparat un nou mous cu usb wireless si cand il bag nu mere mousul! Mousul nu e stricat, bateriile sunt bune (le aveam cu cutie)... Ce trebuie sa fac ca sa imi mearga? Am windows 7 si am tot cautat pe net cum sa fac sa mearga. Cand dau la DEVICE AND PRINTES imi apare la unspecified. Asta sa m-ai intamplat si cu nikonul lui sora mea cand l-a bagat in carlculator, nu-i mergea. Am tot incercat sa rezolv problema, am dat si update driver, dar imi dadea. Human. nu stiu cum. Cum fac sa mearga? Asta s-a intamplat si la altii. FUNDAAAAA! SI VOOOOOT!

1 răspuns:
| darkrider a răspuns:

Mouse-ul avea o chestie pe care trebuie sa o bagi in spate la usb, ai bagat-o?