| AdrienWH a întrebat:

Sall happy Am o intrebare...Ce credeti merita cumparat dintre un iPad Mini 4 sau unul dintre telefoanele: Samsung Galaxy J5 2016 sau A5 2016. Voi ce imi recomandati? Tinand cont ca momentan am un telefon Allview X2 Soul Lite pe care il tineam de aplicati dar vorbeam cu el din cand in cand...Anyway ce imi recomandati? Tinand cont ca as fi tentat sa testez si softul de la Apple pt.device-uri (iOS)

Răspuns Câştigător
| IseeVoices a răspuns:

Omule sti ca Ipad mini 4 este o tableta nu? ca vad ca tu ai dat 1 tableta si 2 telefoane.
Eu iti recomand A5 2016 este un telefon foarte frumos si cu specificatii bune.

1 răspuns:
| Dobrinx a răspuns:

Oricare dintre Samsunguri, ambele sunt performante si bune. Nu cred ca trebuie sa te limitezi la un mini