| Genyus16 a întrebat:

Sall, Am o problema cu tigarea electronica, am cumparat de la cineva o Baterie EGO-T-1100 mah, am bagat bateria la incarcat, am tinut-o de ajuns sa fiu sigur ca e incarcata (era becul verde aprins ) si cand am apasat sa fumez imi palpaie(licare ) becul de la baterie ce sa ii fac? va rog ajutor

2 răspunsuri:
| 0101101110 a răspuns:

Bateria de la ego-t nu se poate modifica trebuie sa aiba bateria cu mah ul potrivit pentru el altfel se arde siguranta Sper sati fiu de ajutor ps da funda terog am nevoie

| 1SpeedRace a răspuns:

E semn ca trebuie sa te lași de fumat