| Tene_Valentin_1995 a întrebat:

Sall! Am o problema la facebook, cand intru imi apare asta "For security reasons your account is temporarily locked
If this account reflects your real name and personal information, please help us verify it." Apoi imi cere un cod de pe un mesaj trimis pe telefon dar eu nu mai am acel nr de tel. Ce pot face?

1 răspuns:
| WhatheWow a răspuns:

Cineva a încercat să se logheze, eventual dintr-o locație pe care de obicei tu nu o folosești și ca securitate ți-au blocat contul.
Pe ce ai primit acest mesaj, nu scrie să le dai un reply?