| R3VOLT a întrebat:

SALL! Am o tableta (Archos 101 internet tablet de 8 G ) am niste boxe de la xtrust cu alimentare prin usb are ceva daca le conectez la tableta sa ascult muzica? Mi-e frica sa nu se strice ceva la ea daca le bag se aude foarte misto cu ele

1 răspuns:
| Ghita_Sergiu_1986 a răspuns:

Nu are nici un fel de legatura, daca o sa t-i le citeasca cand le bagi Usb-ul nu o sa ai nici un fel de problema nici cu tableta nici cu ele, singura problema ramasa este compatibilitatea lor cu Tableta ta!