| Mocanu_Marius_Iulian_1993 a întrebat:

Sall... am o tableta Samsung tab 3 lite si am bagat un card micro sd in ea cum pot sa setez sa se salveze ce descarc pe card si nu in memoria tabletei?

3 răspunsuri:
| silviuemilian13 a răspuns:

Dai la setari/mediu de stocare, si iti apare acolo stocare interna si card SD, bifezi card SD, Bafta!

| Mocanu_Marius_Iulian_1993 explică:

Nu gasesc acel meniu de stocare

| silviuemilian13 a răspuns (pentru Mocanu_Marius_Iulian_1993):

Daca nu merge incerca se le muti in card-ul SD! intra in Setari > Aplicatii > Gestionare aplicatii. De aici selecteaza o aplicatie si apasa pe "Muta pe cardul SD"!