| Hexcore a întrebat:

Sall,am observat ca am Local Diskul C aproape plin
iar D plin 45% sau ceva gen.Cel mai mult din LD C ocupa jocul GTA 5. Intrebarea mea este: pot sa imi copiez GTA-ul in Local Disk D si sa il sterg din C?

Răspuns Câştigător
| bozioru a răspuns:

Da, poti.
Daca GTA V este original, prin STEAM adica, va trebui sa muti tot directorul STEAM.
Daca muti tot folderul cu GTA V, iconita o sa-si piarda locatia si va trebui sa intrii in folderul cu GTA V de pe D si sa trimiti iconita cu GTA V pe desktop. (NU O COPIEZI, dai click dreapta pe iconita si Send to Desktop)

| Hexcore explică (pentru bozioru):

Gta V il am de pe SocialClub(site detinut de Rockstar) instalat, am cumparat o cheie si l-am luat de acolo, pot si daca e de acolo?

| bozioru a răspuns (pentru Hexcore):

Sigur, dar de preferat e sa il reinstalezi direct in D si nu sa muti directorul in sine.

| Hexcore explică (pentru bozioru):

Multumesc

| Hexcore explică (pentru bozioru):

O sa incerc prima data sa il mut, apoi daca nu merge il reinstalez

| bozioru a răspuns (pentru Hexcore):

Cu drag!