| EmanuelEmy7 a întrebat:

Sall! Am pus azi pe pc Bitdefender free edition. Aveti idee daca o sa expire intr-un anumit termen de zile sau e permanent?

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Programul antivirus gratuit de la Bitdefender nu are termen de valabilitate, asa ca nu o sa expire.

| EmanuelEmy7 explică (pentru Ioandelasal):

Si e bun, merita sa-l tin?

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns (pentru EmanuelEmy7):

Nu stiu din proprie experienta, nu l-am folosit. Din cate am citit este destul de bun, fiind clasat intre primele 5 programe antivirus gratuite.

| gelu1970 a răspuns:

Expira dupa 30 de zile daca nu iti faci un cont bitdefender. e gratuit deci poti linistit sa iti faci contul.

| RAY a răspuns:

Niciodata nu isi va cere banii e gratis, e bun dar cateodata are buguri, da erorii aiurea, am patit cu el multe, eu unu recomand avira

| EmanuelEmy7 explică (pentru RAY):

Avira? Nice joke! big grin

| RAY a răspuns (pentru EmanuelEmy7):

Da avira e in top top antivirusi

| RAY a răspuns (pentru EmanuelEmy7):

Sumarizand aceste rezultate (fiecare criteriu si calificativ obtinut avand un punctaj), clasamentul final a fost urmatorul:

1. Avira – 172.7
2. Avast – 172.3
3. Kaspersky – 169.6
4. AVG – 167.8
5. Emsisoft – 167.6
6. BitDefender – 167.5
………………….
18. Fortinet, ThreatTrack – 147.5

http://www.faravirusi.com/......brie-2015/

| EmanuelEmy7 explică (pentru RAY):

E posibil.

| RAY a răspuns (pentru EmanuelEmy7):

Eu unu nu am antivirus, cand vad ca o ia razna bag o scanare generala cu malwarebytes