| mihai_9337 a întrebat:

Sall am si eu o problema cu un id. cineva la dezactivat poate sa ma ajute cineva?

3 răspunsuri:
| Curiosu a răspuns:

Incearca sa trimiti un email cu id-ul respectiv la yahoo service si scriele in engleza o cerere de dezactivare a id-ului respectiv

| Marian_6643 a răspuns:

Nu poti asa "Curiosu". Daca pentru dezactivarea unui id trebuie sa dai email la yahoo trebuie sa ii trimiti TOATE dalete de ex : atunci cand ai facut id te intreaba pe cat esti nascut iti pune 2 inrebari tralala toate alea

| mihai_9337 explică:

Pai da ale 2 intrebari le cere dar nu eu l-am dezactivat un taran... si nu stiu ce sa pun acolo in casutele alea...