| WooppS a întrebat:

Sall! am si o problema mare la un iphone. cand intru insetari >Wi-fi-retele wifi nu gaseste telefonul nicio retea si imi apare alegeti o retea...acolo imi arata alta dau pe Alta.scriu numele retelei si parola dau join si imi arata imposobil de gasit reteaua XXXXX. dc? imi arata el retelele care la cauta? sau trebuie sa scriu eu numele retelei? vA rog help! dau funda pentru cel care ma rezolva

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| andrey1703 a răspuns:

Poate nu ai o retea wirelless in apropiere sau e la o distanta la care nu il poate receptiona. daca ai router pune-l aproape de el sa vezi daca ti-l gaseste.