| AdryanAdy10 a întrebat:

Sall! Am un aparat foto Sony DSC-S3000 si nu merge sa descarc pozele pe pc. Pc-ul nu gasaste aparatul. Ce credeti ca are? Si ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| eduardpuiu93 a răspuns:

Cauta pe net exact modelul si cum se numeste aparatul tau foto si downloadeaza un fel de PC SUITe pentru aparatul foto. Daca nu gasesti sau nu merge, atunci scoate cardul de memorie si cupleaza-l la PC happy

| 1unknown1 a răspuns:

Ai incercat sa il inchizi sau sa il deschizi in timp ce aparatul e conectat la PC?

| AdryanAdy10 explică (pentru 1unknown1):

Am incercat si nu se intampla nimic sad