| M5Lucian a întrebat:

Sall! am un laptop HP 650.Imi da Blue Screen dupa loading screen Windows, nu mai pot instala nici Windousul,deoarace imi da Blue Screen cand termina de copia fisierle de pe stick sau DVD,mai exact starting setup windows spune ca ii de la HDD mai poate fi si de la alt ceva, il pot face ceva, cumva fara sa cumpar alt HDD?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Blue screen poti sa iei de la orice componenta a laptopului. Daca in acel bsod scrie ceva de hdd, mai mult ca sigur de la el primesti blue screen.

1 răspuns:
| M5Lucian explică:

Ok