| Beculet85 a întrebat:

Sall, am un laptop Samsung, in ultimul timp cand deschid o pagina de internet scrie singur litera,,zzz" si cand deschid un fisier acea pagina isi deschide si inchide cautarea si,,tremura" si nu-mi merg unele taste ex,,,z, 9, 5, 1". ce ar putea fi? ( mentionez am instalat 3-4 wind pan acum). Funda

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Ti-i defecta tastatura, are tasta "z" blocata.
Incearca sa apesi de multe ori tasta, poate se va curata si isi va reveni.
Daca nu-si revine, trebuie schimbata (costa cca 100 lei).

2 răspunsuri:
| CompanyBad a răspuns:

Poate tastatura ta si'a dat sfarsitul prin tastele care nu merg, si trebuie s'o schimbi

| David1331 a răspuns:

Îți cam trebuie o tastatura noua... Recomand una de la MARVO