| cristi_3481 a întrebat:

Sall am un lg ku990i si as vrea sa aflu cum pot face sa mearga aplicatia youtube, am instalata aplikatia dar nu vrea, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| DiamondEyes a răspuns:

Daca ai setarile facute bine la streaming ( nr port UDP 1024 - 65535, fara proxy si ip, cont de retea Orange Internet, nu Orange World), problema este ca in modul HDSPA nu merge streamingul pe Youtube. Trebuie setat de la Setarile retelei / Modul retelei/ GSM900/1800 in loc de Automat si atunci sigur merge. Conexiunea la internet va fi edge in loc de HDSPA, dar merge youtube (google maps de ex v-a incarca mult mai incet).

1 răspuns:
| cristi_3481 explică:

Acum nu mai imi merge netul de loc dupa ce am facut setarilebig grin