| m3ssi1000 a întrebat:

Sall.Am un microfon pana sa`mi instalez windows mergea si acum dupa ce am bagat iar nu mai mare sad de ce? care imi zice si mere dau FUnda!

4 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Poate ti l-a ars placa audio, sau ai vreun driver pe care nu l-ai instalat

| Enzo2011 a răspuns:

Probabil trebuie facute ceva setari de la un prog de sunet nu mai stiu exact cum senumea dar poate fi gasit cred pe bara de jos n dreapta sau probabil daca tiai scos microfonul nu l-ai mai pus unde trebuie dar cel mai bine reinstaleaza placa de sunet

| username_5501 a răspuns:

In dreapta jos langa ceas trebuie sa fie o boxa.Intri acolodai options->properties si cauti micrifone si bifezi.

| m3ssi1000 explică:

Nu mere niciuna...