| Dinu_Teddy_1996 a întrebat:

Sall, am un modem Huawei de la romtelecom... dala alb care scrie clicknet pe el si as vrea sa stiu cum pot sa stau pe wifi dar sa fie becu de wifi inchis si sa mearga sau sa numai clipoceasca cand umblu pe wireless
Dau funda help please

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu e posibil asa ceva, routerul este construit ca acel led sa se aprinda in timp ce folosesti wi-fi. Daca te deranjeaza lipeste banda adeziva peste el sau desfa routerul si rupe ledul, asa nu o sa se mai aprinda.

| itsoft a răspuns:

Nu exista asa ceva! Ala este un led care te atentioneaza daca este conexiune sau nu si daca esti conectat cu alt aparat telefon, laptop. Daca vrei sa umbli in el defal si scoatei ledu si gata. dar faci o mare prostie

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da ce te deranjeaza saracul led? lipeste ceva peste el daca nu vrei sa il mai vezi

| kidDiana a răspuns:

Imposibil! Daca vrei asa mult dai cu un marker verde peste sa nu se vada laughing stiu ca nu e treaba mea dar cred ca stiu motivul, nu vrei ca cineva sa stie ca esti pe wifi! tongue