| XtReMee a întrebat:

Sall am un psp 1004 si cand il aprid se aprinde ledu verde 15 sec si se stinge si nu afiseaza bik pe ecran mentionez ca inainte de asta am sters memoria toata cand am bagat cablu de date in pc funda

3 răspunsuri:
| paul9639 a răspuns:

Incearca sa ii scoti bateria. Oricum daca ai sters ceva nu vad ce puteai sterge ca sa il faci sa nu mearga...

| XtReMee explică (pentru paul9639):

Nu merge nici asa

| Burzo_Gabriel_1989 a răspuns:

Sal am si eu un psp 1004 si nu reusesc sa il pornesc, se aprinde doar ledu verde timp de cateva secunde dar nu afiseaza nimic, care ap putea fi problema, ma poate ajuta cineva?