| GameMaster23 a întrebat:

Sall, am un psp decodat, dar nu stiu cum sa pun jocuri pe el adica am cablu de date si am citit pe net ca faci un folder iso si pui acolo jocurile, am facut asta dar nu merge. Ce as putea sa fac?

2 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Copiezi jocul in my computer, e

| cossy30 a răspuns:

Sall! Deci, bagi cablu de date in psp apoi dai la usb connection sau ceva de genu apesi x si ar trebui sa iti arate fisierele de pe card. Si nu trebuie facut folder pentru ca se face singur apoi copiezi jocurile in folderul ISO sau CSO, ( nu trebuie dezarhivate, le copiezi asa cum sunt ). Sper ca am fost explicit si de asemenea sa te ajute big grin! Bafta!