| zRazvaNxzz a întrebat:

Sall, am un samsung c6625 si am descarcat cateva jocuri pe cardu de memorie dar cand intru de pe tel in card nu-mi apare nici un joc. Cardui bun ca pozele, videoclipurile si muzicaa... apar.
Daca stie careva niste site-uri sau daca are cineva sa-mi dea niste jocuri add: Razvan_xx96@yahoo.com, mersi

Ps: nu dati aiurea add.

5 răspunsuri:
| Nestle a răspuns:

La Samsung pentru a instala jocurile trebuie sa ai formatele *. jar si *. jad. Cand downloadezi jocul e in format *. jar, iar prin programul JadMaker iti faci si formatul *. jad, iar pe card le pui pe amandoua si o sa instalezi cele in format *. jad.

| smashedblackfox a răspuns:

Cred ca trebuie instalate thinking nici mie nu imi merg :-

| CHAMAH7_6371 a răspuns:

Stiu eu! add chamah7. Si pe acest telefon merg toate formatele de jocuri.happy numai ca trebuie sa stii sa umbli pe el.winking

| zRazvaNxzz explică:

Leam pus ambele pe card si tot nu apare de ce?

| zRazvaNxzz explică:

Si poti sam iscri aicea sau ceri bani?