| anonim_4396 a întrebat:

Sall, am un telefon LG - T385b si nu pot sa trimit mesaje, mi le tot baga la,, De trimis,, si tot scrie,, Asteptare,, si nu le mai trimite. Cine ma poate ajuta?

2 răspunsuri:
| XxXFBIXxX a răspuns:

Intra la setari mesaje, la mesaj text si trebuie sa ajungi in final la Centru SMS si depinde de reteaua pe care esti cauta pe net si baga de exemplu la Vodafone este +40722006000

| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Scuza-ma, imi poti spune si mie cum ai rezolvat problema? Te rog!