| Micul19 a întrebat:

Sall.Am un telefon Samsung galaxy 550 si mi-am pus cod pe el iar acum fratemiu a bagat codul de prea multe ori gresit iar acum, imi cere sa ma conectez cu contul de google, dar nu merge cu contul cu care ma loghez la pc si nu stiu ce as putea face decat sa-l duc la service

5 răspunsuri:
| djdani1 a răspuns:

Nu iti cere si un cod puk?

| Λl๓a a răspuns:

Fa alt cont de google si conecteaza-te cu acela

| Micul19 explică:

Nu codul pin sau puk poti sa pui la telefon un anumit cod sau parola atunci cand se blocheaza iar cand trebuie sal deblochezi iti cere acel cod

| Micul19 explică:

Nu merge pentru ca contul trebuie sa-l faci de pe telefon si nu am cum

| Micul19 explică:

Nu merge deoarece contul trebuie sa-l fac de pe telefon si nu am cum