| Geeorgee a întrebat:

Sall! Am un telefon Samsung galaxy ace plus. Fara acordul meu niste prieteni au umblat pe el si au incercat sa-si dea seama care e modelul de deblocare. Acum imi cere contul google si parola. Problema e ca nu am net pe el! Daca bag o cartela cu net pe el si dau mod date de retea imi va merge netul ca sa-l deblochez? P.s Funda daca ma ajutati sa-l deblochez oricumhappy

7 răspunsuri:
| lucian007 a răspuns:

Da,va merge.Asta e motivul pentru care nici eu nu imi iau android pentru ca nici eu nu am net

| Geeorgee explică (pentru lucian007):

Nu-mi mergesad

| lucian007 a răspuns (pentru Geeorgee):

Eu n-am tel p android dar stiu ca un coleg asa a facut

| Geeorgee explică (pentru lucian007):

Altceva nu mai am de facut decat sa ma duc la un service

| DuTzVlAaA a răspuns:

Fa-ti un cont pe google!
Baga o cartela cu internet si Logheaza-te pe Google!happy Bafta!

| TerraMG a răspuns:

Ar trebui sa se deblocheze dupa un minut si sa nu-ti mai ceara contul de GOOGLE.

| Geeorgee explică (pentru TerraMG):

Nu ca prietenul acela a incercat de mai multe ori pana s a intamplat asa